У Ренійській громаді Одещини 21 липня попрощалися із морським піхотинцем Станіславом Топалою, який загинув, захищаючи Україну. Його тіло вдалося доправити додому з тимчасово окупованого Маріуполя, де хлопця поховали в одному з дворів.
21-річний Станіслав ТОПАЛА загинув 3 квітня під час боїв за Маріуполь. Там побратими поховали його в одному з дворів. Силами міжнародних організацій тіло вдалось ексгумувати та привезти до рідного міста — Рені.
Попрощатися зі Станіславом біля його будинку прийшла Арсенія Перевалова, його шкільна вчителька. Ділиться спогадами:
“Вже з маленьких років було видно, що він буде завжди в житті добиватися своїх цілей, які перед ним будуть стояти. Це було видно по його вчинках”.
![Перепоховали загиблого в Маріуполі. На Одещині попрощалися із 21-річним військовим Перепоховали загиблого в Маріуполі. На Одещині попрощалися із 21-річним військовим](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/a69253ec833e4552.jpg)
![Перепоховали загиблого в Маріуполі. На Одещині попрощалися із 21-річним військовим Перепоховали загиблого в Маріуполі. На Одещині попрощалися із 21-річним військовим](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/789515107e4aee0e.jpg)
Прийшов попрощатися з хлопцем і його хрещений Петро Симон. Розповідає – військовим Станіслав став за бажанням батьків. В дитинстві обожнював спорт:
“Він брав участь у змаганнях. Те, що вдавалось йому, мало хто міг зробити з дітлахів. Спокійний, енергійний, веселий. Навіть коли був студентом, все одно не забував школу, де проводились змагання. Приходив, в конкурсах брав участь”.
![Перепоховали загиблого в Маріуполі. На Одещині попрощалися із 21-річним військовим Перепоховали загиблого в Маріуполі. На Одещині попрощалися із 21-річним військовим](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/4481576b27a02ee0.jpg)
Мешканець Рені Вадим Кар не знав хлопця особисто, проте прийшов провести його в останню путь:
“Це наш хлопець. Ренійський, молодий дуже парубок. 21 рік. Загинув. Загинув, захищаючи нас, доки ми тут спимо, їмо, працюємо, відпочиваємо. Я не розумію, як можна не прийти, не дати шану нашому хлопцю?”
Джерело – Суспільне. Одеса