Роздільнянська ОТГ зобов’яже надавачів ритуальних послуг легалізувати свою діяльність

Посадові особи місцевого самоврядування Роздільнянської ОТГ Одеської області на інформаційних ресурсах інформують громадськість про роботу щодо наповнення бюджету громади.

Зазначається, що ключовими питаннями для громади є підвищення дохідної частини  бюджету, бо без доходів не буде необхідних видатків. Наповнення бюджету має відбуватися двома шляхами – це нові робочі місця і наведення належного порядку у сфері тіньового бізнесу. Громада запевняє, що шукає інвесторів і обов’язково їх знайде.

Але перш за все слід навести лад у своєму господарстві. Виконавчим комітетом міської ради торік створені дві комісії з наповнення бюджету. Це комісія з питань погашення заборгованості та легалізації виплати заробітної плати, своєчасної сплати податків та інших обов’язкових платежів, та комісія з визначення та відшкодування  збитків власникам землі та землекористувачам.

Обидві комісії працюють  з податковою службою та іншими силовими органами. Досягнуті певні результати з наповнення бюджету територіальної громади.

Зокрема, проведена робота щодо сплати податку з доходів фізичних осіб з найманих працівників за місцем розташування торгівельних точок, організацій, інших об’єктів підприємництва.

Як результат, щомісячні додаткові надходження наприкінці минулого року склали понад 260 тис грн з податку з доходів фізичних осіб. У поточному році ця сума  має сягнути понад 3 млн. грн, дві третини з яких стануть надбанням бюджету громади.

Активно працює комісія з боржниками перед бюджетом. За час її роботи до місцевого бюджету надійшло понад 300 тис грн боргів.

Також взялися активно працювати з фермерськими господарствами та сільськогосподарськими підприємствами, які за оренду земельних паїв не сплачують податок з доходів фізичних осіб. Власників земельних паїв закликають бути зацікавленими в офіційно зареєстрованих договорах оренди, в такому разі податкові інспекції будуть мати справу з податковими агентами в особі керівників підприємств та фермерів.

Однією з важливих для наповнення бюджету складових стала свідома позиція власників авто щодо сплати акцизного податку з пального. Міськрада дякує всім водіям, які принципово вимагають чеки на автозаправних станціях. Це допомогло міськраді виконати річні показники з акцизного податку з пального.

У результаті роз’яснювальної роботи на території громади зареєстровано в цьому році майже 80 нових підприємців-фізичних осіб. Підприємливі люди виходять з тіні, і це втішна тенденція для Роздільнянської ОТГ.

За попередніми підрахунками, бюджет громади може отримати додаткові надходження в розмірі 800 тис грн, якщо вдасться поставити в законне русло роботу понад ста місцевих “таксистів”, які працюють нелегально.

Великою проблемою в громаді є виплата мінімальної заробітної плати, яку отримують зареєстровані працівники майже у всіх  галузях приватного сектору. Наприклад, в ритуальних послугах, як і в автоперевізників, не має офіційно працевлаштованих.

З цього приводу міськрада закликала підприємливих людей, що починати треба з себе та бути патріотами своєї громади, бо благоустрій, достойні і комфортні умови в школах, садочках, лікарнях залежать від кожного.

На Одещині ОТГ зобов’яже надавачів ритуальних послуг легалізувати свою діяльність

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *