Фестиваль хорів “Різвяний щедрик” пройде 30 січня в Одесі онлайн

30 січня 2022 року в форматі онлайн пройде ІІІ Всеукраїнський різдвяний фестиваль-конкурс хорового співу «Різдвяний щедрик».

Як повідомляють в Одеській міськраді, для участі у фестивалі-конкурсі запрошуються світські та духовні, дитячі, шкільні, аматорські, професійні творчі колективи, хори та ансамблі великих форм (вікових обмежень немає).

Фестиваль-конкурс проводиться у два тури. Перший тур є фестивалем, до нього допускаються усі бажаючі. Учасники мають надати якісний відеозапис програми, яка складається з 2-3 творів: різдвяних та духовних піснеспівів, світських творів новорічної та різдвяної тематики. Бажано виконання одного з творів a capрella.

Загальна тривалість виступу — до 10 хвилин. Можливо використання супроводу акустичними інструментами або фонограми «мінус».

Відеозапис може бути зроблений одним файлом або окремими файлами кожен твір. Перед виконанням твору обов’язково на кожному відео має бути оголошення про те, що цей запис зроблений для фестивалю-конкурсу «Різдвяний щедрик».

Організатори фестивалю не обмежують керівників у виконавській інтерпретації.
Журі відбирає колективи для участі у другому турі та визначає серед них лауреатів (I, II, III місця) конкурсу у кожній номінації.

У рамках фестивалю-конкурсу планується проведення святкового концерту за участю колективів-учасників фестивалю-конкурсу. Можливість проведення концерту залежить від епідеміологічної ситуації.
Усі матеріали слід надіслати на електронну адресу фестивалю kriganovskiy.schedrik@gmail.com до 10 січня 2022 року.

Засновники та організатори — Департамент культури та туризму Одеської міської ради, Мистецька хорова школа ім. С.К. Крижановського м. Одеси, кафедра хорового диригування ОНМА ім. А.В. Нежданової за підтримки Одеської єпархії та Одеської обласної Ради миру.

Мета фестивалю-конкурсу: збереження і примноження різдвяних традицій нашого регіону та всієї України, підвищення духовно-культурного рівня населення, посилення ролі мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків молодого покоління та суспільства загалом, обмін досвідом роботи із залученням молодого і старшого покоління до збереження народних традицій та обрядів, підвищення художнього, виконавського рівня хорових колективів та ансамблів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow