Сергій Гриневецький провів виїзну нараду на міні-фермі «Еколандія»

Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький провів нараду на міні-фермі «Еколандія», що на території Великодальницької територіальної громади.

В роботі наради взяли участь провідні агровиробники області, науковці в галузі тваринництва, народні депутати та депутати обласного рівня.

Поважна аудиторія познайомилася з виробничими процесами на міні-фермі «Еколандія», що поблизу обласного центру.

Директор міні-ферми «Еколандія»  Тетяна Сахно розповіла, що її підприємство працює на 12 гектарах землі та має корівник на 22 голови великої рогатої худоби з автоматизованим доїльним залом.

Ферма споруджена за проєктом та контролем німецької компанії «Зіммерман», як виставковий зразок для малих фермерських господарств Одеської області. Щодня господарство отримує близько 250 літрів молока, яке переробляє та виготовляє бринзу, сири, масло, сметану.

Зазначимо, що днями в облдержадміністрації відбулося засідання комісії з призначення фінансової підтримки з обласного бюджету суб’єктів господарювання у галузі сільського господарства на утримання худоби.

Фінансова підтримка – це часткова компенсація за утримання корів, вівцематок і ярок старше одного року, що надається суб’єктам господарювання: за кожну корову у розмірі 1000 гривень, вівцематок і ярок – 100 грн за одну голову.

Для облдержадміністрації розвиток невеликих сімейних ферм є одним з пріоритетів в аграрній галузі.

Сергій Гриневецький

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *