У день звільнення голова Одеської ОДА відвідав бесарабські громади

Кабінет міністрів України погодив звільнення з посади голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Куцого. Відповідне рішення щодо кадрових питань ухвалили на засіданні Уряду 4 листопада. Втім, останній день на посаді голова ОДА провів на теренах області, інспектуючи виконання президенських проєктів у рамках “Великого будівництва”.

Максим КуцийСпочатку Куций побував на відкритті двох нових амбулаторій у селах Ліски та Дмитрівка, що входять до Кілійської громади. Відтепер оперативно отримати якісну медичну допомогу місцеві жителі зможуть не від’жджаючи до міста.
Кабінети медичного закладу укомплектовані сучасним обладнанням: аналізатори крові, електронні кардіографи, пульсоксиметри. Також є все необхідне оснащення для надання першочергової допомоги.
Окрім того, амбулаторії під’єднані до обласної системи телемедицини, тож сільські мешканці зможуть отримати онлайн-консультації від профільних  фахівців з Одеської обласної лікарні.Кілія
Я дуже радий, що якісна та доступна медицина буде поруч і, впевнений, врятує багато життів. Так, крок за кроком ми створюємо гідні умови праці для наших медиків, а для жителів районів — дійсно доступну медицину”, – написав Максим Куций на своїй сторінці у Фейсбук.
Цього ж дня голова області перевірив 21 км відремонтованої автодороги місцевого значення С162405 Білолісся – Приморське – Росєйка, яка пролягає територією Лиманської ОТГ. Ремонт було проведено силами Служби місцевих автодоріг в Одеській області у рамках президентської програми «Велике будівництво».
ЛиманСтаном на 1 листопада виконано 100 % робіт від плану на 2020 рік, а третій етап будівництва, траса від села Лиман до Приморського і курортної зони Росєйка буде здійснений у 2021 році.
У наступному році маємо прокласти завершальні 11 км дороги на третій ділянці. Це дорога якраз до курорту, тож наступного року тисячі туристів зможуть оцінити її повну трансформацію”, – повідомив Куций.
Підрядна організація “Автомагістраль Південь”, яка щойно завершила роботи, потурбувалася і про укріплення узбіч та встановлення нових дорожніх знаків та розмітки.
Тим часом, причини звільнення Куцого з посади голови ОДА офіційно не оприлюдені. За словами міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова, звільнення Максима Куцого входить до проєкту розпорядження президента України Володимира Зеленського. Подейкують, що очільник держави незадоволений результатами голосування за провладну партію “Слуга народу” в регіоні.
Сам Куций повідомив кореспонденту Суспільного, що президентським рішенням “здивований”.
Наразі до призначення нового голови Одеської ОДА тимчасово виконує його обов’язки заступник В’ячеслав Овечкін. Це він сам підтвердив на щотижневому брифінгу, який відбувся 6 листопада, з питань протидії поширенню епідемії коронавірусу в Одеській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *