В Одесі відзначили 226-ту річницю заснування міста. Цьогоріч святкування уперше минуло в умовах карантину.
Офіційні заходи з нагоди Дня міста почалися на Думській площі в центрі Одеси. Там відбулася церемонія підняття прапора Одеси.
![Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється) Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/7f28142b9d286ab0.jpg)
Як зазначили в пресслужбі міської ради, до заходу долучилися представники МЗС України, народні депутати, делегації та представники дипломатичного корпусу.
![Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється) Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/a069892153ce4d99.jpg)
Також під будівлею міської ради виступили оркестри Військово-Морських Сил України та Військової академії.
![Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється) Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/2d4a08c070de6435.jpg)
![Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється) Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/f70fd138d52c479c.jpg)
![Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється) Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/f599943bdb951d83.jpg)
На Алеї Зірок, що на вулиці Ланжеронівська, відкрили п’ять нових імен відомих діячів культури Одеси. Як розповіли в міськраді, цього року Алея поповнилася не лише іменами одеситів.
![Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється) Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/9b1f48765da0c5ec.jpg)
Зокрема володарями зірок стали композитор Ісак Дунаєвський, письменники Іван Бунін та Олександр Купрін, хореограф та балетмейстер Павло Вірський. Також зірку відкрили на честь 35-річчя від дня заснування театру “Маски”.
![Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється) Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/8f6a8a24288f0651.jpg)
![Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється) Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/e4f9e69419a4d10c.jpg)
![Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється) Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/da3c035fd2378db1.jpg)
Меморіальний музей-стіну з іменами видатних одеситів відкрили у Преображенському парку, повідомили в пресслужбі Одеської міської ради.
Там зазначили, що парк Преображенський – це територія Першого (Старого) християнського кладовища Одеси. На ньому були поховані найперші одесити, будівельники міста та порту, батьки-засновники.
![День міста в Одесі: як проходить святкування в умовах карантину (оновлюється) День міста в Одесі: як проходить святкування в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/61507d75868b7871.jpg)
![День міста в Одесі: як проходить святкування в умовах карантину (оновлюється) День міста в Одесі: як проходить святкування в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/df1c981fbf010fc6.jpg)
![День міста в Одесі: як проходить святкування в умовах карантину (оновлюється) День міста в Одесі: як проходить святкування в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/92379bfe12efbc1c.jpg)
Напередодні святкування міські комунальні служби помили пам’ятники в Приморському районі міста. Зокрема скульптуру Дюка де Рішельє та монумент засновникам Одеси. Про це повідомили в Telegram-каналі Департамента міського господарство.
![Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється) Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/e2d06f3f039038bc.jpg)
![Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється) Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/b50d284def43c8c1.jpg)
![Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється) Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/3fbaf1add4dce6a3.jpg)
Також віцемер Одеси Дмитро Жеман на своїй сторінці в Facebook розповів, що зранку 2 вересня комунальники провели дезінфекцію Приморського бульвару, Потьомкінських сходів, Думської та Театральної площ та парків у центрі міста.
![Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється) Одесі – 226 років. Як святкують День міста в умовах карантину (оновлюється)](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/7d40d2f4c99fba23.jpg)
За дотриманням правопорядку та правил карантину під час святкування Дня міста в Одесі, слідкували понад тисяча поліцейських та нацгвардійців. Як зазначили у правоохоронному відомстві, патрулювати збираються вулиці в усіх районах міста, але під “особливою” увагою перебуватиме центр міста до завершення святкових заходів.
ФОТО – пресслужба Одеської міської ради