Куріння вбиває: мер Одеси пропонує заборонити кальянні на час карантину

Карантин в Україні, а саме вимоги щодо особистої гігієни та соціального дистанціювання, втрачають сенс, якщо громадяни відвідують заклади, що надають послуги куріння кальянів. З такою заявою виступив мер Одеси Геннадій Труханов.

Міський голова заявив, що слід з’ясувати у Міністерстві охорони здоров’я, наскільки небезпечно курити кальян в умовах пандемії коронавірусу, описує «Думська» перебіг сьогоднішнього засідання оперативного штабу із протидії COVID-19.

До мене звертаються люди з цим питанням. У закладах малюють лінії, аби позначити відстань, але все це втрачає значення, коли компанія сидить за столом і всі по черзі курять цей кальян, передають одне одному“, — зазначив Труханов.

Він також заслухав думки інших чиновників про те, що коронавірус не гине всередині кальяну, а дистанції у 1,5 м під час групового куріння дотримуватися неможливо, тому варто заборонити кальянокуріння.

Зрештою Труханов вирішив звернутися по допомогу до головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Нехай дасть нам роз’яснення: якщо немає там ніякої небезпеки, то нехай собі курять”, — додав мер.

Нагадаємо, за даними американських дослідників, куріння підвищує ризик інфікування коронавірусом, збільшуючи потенційні «точки входу» для SARS-CoV-2.

Тим часом в Одесі, як повідомили на ранковому засіданні директорка департаменту охорони здоров’я Одеси Олена Якименко, коронавірус виявили у 25 медиків міської лікарні № 10, яка є опорною для лікування хворих на Covid-19. Наразі на до машньому лікуванні перебувають 12 медиків. 8 – на стаціонарі. Четверо медиків вже одужали, один лікар від ускладнень, викликаних коронавірусом, загинув.

ДЖЕРЕЛО: РАКУРС

2 thoughts on “Куріння вбиває: мер Одеси пропонує заборонити кальянні на час карантину

  1. Вся эта дурь пришла в страну с арабами. Перепрофилировать заведения или закрыть вообще. Казино наносящие вред людям с отклонениями психики закрыли. И эту дурь также убрать из города.

  2. Вы серьёзно?
    Какие 1,5 метра? Да хоть 100 метров друг от друга!
    Кабаки (ВСЕ!!!) с этой дрянью должны быть лишены лицензии.
    Мы можем представить себе страну Ближнего и не очень Востока где в общепите например свиной шашлык?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *