“Де зарплати?”: у Чорноморську експрацівники порту перекрили автошлях на Одесу

У Чорноморську Одеської області на вулиці Промисловій експрацівники порту вийшли на акцію протесту та перекрили автомобільне сполучення з обласним центром. Вони вимагали, аби новий працедавець виплатив борги по заробітній платі та забезпечив людей роботою.

Про це повідомляє Суспільне. Одеса.

За словами учасників акції, мова йде про компанію European agro investment Ukraine, яка орендувала один з терміналів Чорноморського порту.

Протестувальники кажуть, звернулися до правоохоронних органів.

Не виконується нічого з того, що передбачено договором чи соціальною угодою. З березня нас перевели на ⅔ через карантин. Це також незаконно. Усі документи ми передали до суду. Особисто кожен працівник надіслав заяву. І ми перемогли в усіх судах, рішення на користь працівників. Правоохоронні органи надали відповідні документи, аби ми могли домагатися виплати заробітних плат. Але нічого немає. Борги по зарплатам сягнули 15 мільйонів гривень, перед державним підприємством – 70 мільйонів гривень”, – розповів Суспільному Одеси один з учасників акції Сергій Сілінський.

Як зазначив Леонід Сейко, один з працівників підприємства, проблеми з виплатами почалися у червні 2019 року, а в жовтні зарплату перестали нараховувати зовсім.

На Одещині портовики перекрили дорогу: вимагали забезпечити їх роботою та виплатити 15 млн зарплати

У нас проблема. І вона почалася не сьогодні. Їй майже рік. Нам обіцяли золоті гори, обіцяли $250 мільйонів інвестицій, постійну роботу, а ми вже вісім місяців не бачимо зарплати. На цій акції ми не вимагаємо чогось надреального. Чогось, що нам не можуть дати. Ми вимагаємо свої гроші. А також, аби була робота. І аби ми могли годувати свої родини”, – зазначив Сейко.

На Одещині портовики перекрили дорогу: вимагали забезпечити їх роботою та виплатити 15 млн зарплати

Учасники протесту запевнили: якщо після цієї акції нічого не зміниться, наступного разу вони перекриватимуть дорогу міжобласного значення та не будуть попереджати про це завчасно. І, як додав Леонід Сейко, робитимуть це, допоки на ситуацію не звернуть увагу представники влади, спроможні допомогти у вирішенні проблеми.

Кореспонденти Суспільного телефонували керівниці компанії European agro investment Ukraine Оксані Шубко, аби дізнатися її позицію, нині слухавки вона не взяла.

Речниця Національної поліції в Одеській області Любов Гордієвська розповіла, що під час акції порушень не зафіксували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *