Сімейні чвари: в Одесі теща намагається відправити зятя за грати за сфабрикованою справою

Зламані ребра тещі, знущання з дитини, наркотики – сюжет цієї шлюбної історії нагадує сценарій до трилера. Подружжя Мараховських уже два роки поспіль воює за єдиного сина у суді та у медіа. Хто ж у цій історії агресор, а хто – жертва?

Розслідувала опублікувало видання “СтопКор”.

Ксенія та Павло – колись успішна і щаслива закохана пара. За чотири роки після одруження на світ з’явився їхній первісток Ернест. Родина тоді жила у швейцарській Женеві. Щоб допомогти молодятам із немовлям, туди приїхала теща Елеонора.

Похрестити ж малюка вирішили на батьківщині, в Одесі, коли Ернесту було чотири місяці. Тоді Павло ще не знав, що бачить сина востаннє.

Рентгенівські знімки, що потрапили на відео, – один із головних доказів тещі та дружини, що Павло – майже монстр. За словами жінок, чоловік накинувся на Елеонору з кулаками.

Бійка в одеській квартирі Мараховських сталася два роки тому. На доказ своїх слів Елеонора показувала журналістам ці знімки. А теща вимагала відкриття кримінального провадження.

Та у поліції запідозрили, що рентген зі зламаними ребрами зроблений задовго до конфлікту.

«Вони спробували використовувати знімок кількарічної давнини, щоб довести, ніби це я їй ребра зламав. Це була «фільчина грамота» від початку, але вони думали, що спрацює. Ми довго шукали, багато часу витратили, щоб з’ясувати, коли це сталося, до якої лікарні вони звернулися. Після цього вони зрозуміли, що небезпечно використовувати цей знімок, і більше його взагалі нікому не показували», – розповідає Павло.

Тож правоохоронці, своєю чергою, порушили справу проти Елеонори – за спробу сфабрикувати докази.

Більше – у ВІДЕО від stopcor.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *