За фінансові зловживання на Одещині ревізори притягли 207 осіб

Південний офіс Держаудитслужби відзвітував про роботу за минулий рік. Начальник офісу Олег Муратов повідомив першому заступнику керівника Одеської ОДА В’ячеславу Овечкіну, що впродовж 2019 апарат провів 751 захід державного фінансового контролю.

Про це повідомляється на офіційному сайті Одеської ОДА.

На території Одещини працівники офісу здійснили 84 ревізії та виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 154,2 млн грн. З них 61,2 млн грн вже повернули до державного і місцевих бюджетів.

Також Держаудитслужба перевірила 635 закупівель на суму 4,7 млрд грн. Виявлено порушень по 618 процедурам на суму 3,1 млрд грн. З них по 317 закупівлям було скасовано або розірвано договори на суму 1,7 млрд грн.

«За результатами наших перевірок розпочато 46 досудових розслідувань, вручено 28 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Це доводить якість доказів, які збирає Держаудитслужба», — повідомив начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов.

Також у відомстві повідомили, що за порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності вже притягнуто 207 осіб. Перший заступник керівника Одеської ОДА В’ячеслав Овечкін наголосив, що у роботі служби важливим є не лише факт перевірок, а й покарання відповідальних.

«Ми розраховуємо на справедливе рішення суду по всім кримінальним справам. Зараз ми спостерігаємо процес децентралізації. На місця передається багато ресурсів. Але це також означає, що держава повинна контролювати ефективність використання цих коштів. Як ми знаємо, одним з пріоритетів Президента України є виведення економіки з тіні. Результатом цієї роботи має стати легалізація робочих місць, зростання заробітної плати та надходжень до бюджетів усіх рівнів. Безперечно, фінансовий контроль у цьому напрямку відіграє важливу роль», — підкреслив В’ячеслав Овечкін.

Зазначимо, у 2019 році Південний офіс Держаудитслужби зайняв перше місце в Україні за кількістю виявлених порушень на одного інспектора. В середньому ця сума становить 8,9 млн грн на одну людину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *