Нардепи від “Слуги народу” пропонують ввести мораторій на забудову схилів Одеси

В Одесі можуть ввести мораторій строком на 3 роки на забудову та зміну цільового призначення земель природно-заповідного фонду, оздоровчого та рекреаційного призначення. Це може стати «першою ластівкою» в масштабах країни.

Відповідні пропозиції містить проект 3акону № 3022 «Про мораторій на забудову та зміну цільового призначення земель природно-заповідного фонду, іншого природоохоронного призначення, а також земель оздоровчого та рекреаційного призначення в місті Одеса», передає “Закон і Бізнес”.

Серед авторів законопроекту – нардепи Артем Дмитрук, Олексій Леонов, Дарія Володіна, Максим Заремський, Богдан Кицак, усі – представники політичної партії “Слуга народу”.

Автори законопроекту зазначають, що останніми роками в Одесі поширилася практика, коли змінюється цільове призначення земель і забудовуються багатоповерховими будинками території баз відпочинку, оздоровчо-рекреаційних, спортивних комплексів, дитячих таборів, спеціальних інтернатів та санаторіїв, ділянок в зоні прибережної захисної смуги.

Законопроектом пропонується ввести мораторій строком на 3 роки на забудову та зміну цільового призначення земель природно-заповідного фонду, іншого природоохоронного призначення, а також земель оздоровчого та рекреаційного призначення в місті Одеса.

Також передбачається доручення Кабінету Міністрів розробити проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, яким встановлюються правові та організаційні засади містобудівної діяльності з метою посилення захисту і охорони земель природно-заповідного фонду, іншого природоохоронного призначення, а також земель оздоровчого та рекреаційного призначення незалежно від форм власності.

Автори вважають, що цей законопроект має значення не лише для Одеси, а його прийняття змусить розпочати роботу по усуненню прогалин у містобудівному законодавстві з метою посилення охорони найбільш важливих категорій земель України.

One thought on “Нардепи від “Слуги народу” пропонують ввести мораторій на забудову схилів Одеси

  1. Опомнились…”поезд с застройками” уже ушел слишком далеко !!! Береговая линия уже практически вся застроена…кто рискнет в этих новостроях поселиться – скоро сами оттуда сбегут…если успеют….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *