Не знесені: в Одеській області залишилось найбільше пам’ятників Леніну

Найбільше пам’ятників “вождю пролетаріату” , які досі не демонтовані згідно закону про декомунізацію, громадські діячі нарахували в Одеській області.

Про місце розташування недемонтовних пам’ятників розповів у своїму блозі на LB.ua голова громадської організації “Світанок” та ініціативи “Декомунізація.Україна” Вадим Поздняков.

За його словами, найбільш унікальною є проблема пам’ятників Леніну у Болградському районі – їхтам лишилося п’ять. Розташовані недемонтовані пам’ятники у селах Виноградівка, Залізничне, Калчева, Голиця та Владичень.

У цих селах проживають болгари та гагаузи, яким чомусь довподоби радянський ідол, тому перед сільськими радами вищевказаних сіл можна досі побачити “вождя”. І ні УІНП, ні СБУ, ні ОДА, ні Національна поліція нічого зробити не змогли, при всьому бажанні. Бо процес дозволяють саботувати місцеві феодали“, – повідомив Вадим Поздняков.

Крім того, в Одеській області невеличке погруддя Леніну залишилося на околиці села Затишшя Захарівського району, а три пам’ятника – на закритих територіях в Одесі, зокрема, на авіазаводі, у дитячій дорожній лікарні й на заводі ім. К. Лібкхнехта.

Нагадаємо, минулого грудня у Білгород-Дністровському районі демонтували бюст Леніна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *