Два тижні до виборів: одеська поліція, Нацгвардія, прикордонники та СБУ відпрацювали спільні дії

Сьогодні радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко провів робочу нараду з керівництвом поліції і інших силових структур Одеської області.
Під час заходу обговорювалися питання ролі правоохоронців під час виборів Президента України. Іван Варченко акцентував увагу присутніх на тому, що працівники поліції повинні негайно реагувати на будь-які порушення виборчого законодавства.
«Нам важливо зараз запобігти підкуп виборців, незаконне фінансування виборчої кампанії та інші порушення», – сказав заступник Міністра.
Своєю чергою, глава поліції Одеської області Дмитро Головін зазначив, що поліцейські повністю готові до несення служби під час виборів.
«На кожній виборчій дільниці будуть нести службу по два працівника поліції. В цілому по всій Одеській області чергуватимуть 87 слідчо-оперативних груп для своєчасного реагування на виклики. Крім того, створені спільні групи поліцейських і нацгвардейців, які в разі ускладнення ситуації будуть готові реагувати на правопорушення», – розповів він.
Також Дмитро Головін повідомив, що з 16 березня для посилення прикордонної зони регіону і попередження порушень міграційного законодавства починається операція «Мігрант».
«Поліцейськими, прикордонниками і співробітниками СБУ відпрацьований алгоритм спільних дій для уникнення ситуацій, які можуть привести до зриву виборів», – сказав він.
Підводячи підсумки наради, Іван Варченко наголосив: «Ми щиро сподіваємося, що спільними зусиллями зможемо запобігти всім загрози і критичним моментам, які зараз прогнозуємо. Поліція займає чітку позицію – забезпечити проведення прозорих виборів Президента України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *