Кривавий перфоманс – проти кокошників: спільнота українців у США виявили підтримку Україні. ФОТО

У неділю, 16 березня, українські активісти влаштували акцію протесту проти масових гулянь росіян на Таймс-сквер у Нью-Йорку.

Про це повідомила громадська органзація Svitanok.nyc з Нью Йорку на сторінці у Facebook.

Святкування російської Масляної відбулося 16 березня на Таймс-сквер у Нью-Йорку, однак українці спробували завадити масляним гулянням.

Ми не можемо ігнорувати поширення ілюзій, в той час як люди гинуть щодня, – повідомили активісти.

Представники країни-агресора у Нью Йорку вирішили долучити жителів і гостей американського мегаполісу до «великой російськой культуры» та принесли на Таймс-свер самовари, балалайки, ведмедів і влаштували маскарад. Однак, небайдужі українці з організації «Світанок» виступили проти та намагалися зірвати російський заход.

кр

“Світанок” заснований групою молодих амбітних українців у США, які прагнуть  підвищити обізнаність, мобілізувати підтримку американців та сприяти солідарності з Україною.

“Ми стояли, дивлячись на росіян, які танцювали і сміялися нам в обличчя. Однак нас почули та підтримали американці – люди співчутливі та свідомі. Вони зупинялися, щоб поговорити; доєднувались, щоб побути поруч з нами і підтримати, вигукуючи гасла щодо спротиву російській пропаганді.

Дякуємо поліції Нью-Йорка за те, що гарантували нам безпеку впродовж всієї акції.

Пам’ятайте, що російська брехня вбиває не менше, ніж їхні кулі, бомби та ракети!” – написали учасники акції у Facebook.

Відзначимо, що один з плакатів, який принесли активісти, закликав «погуглити Одесу сьогодні», нагадуючи про варварську атаку росіян на Одесу 15 березня.

One thought on “Кривавий перфоманс – проти кокошників: спільнота українців у США виявили підтримку Україні. ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *