“Полон вбиває”: в Одесі пройшла акція “Волю захисникам Маріуполя”

24 грудня в Одесі рідні та друзі захисників Маріуполя вийшли на акцію протесту. Вони вимагають прискорити процеси обміну полоненими.

Понад 100 рідних полонених військовослужбовців, які боронили Маріуполь, пройшли центральними вулицями Одеси від пам’ятника Дерибасу до Преображенської.

Люди несли у руках плакати з написами «Поверніть героїв додому», «Друга зима у полоні», «Не мовчи. Полон вбиває», «Азов досі у полоні» тощо.

Під час ходи мітингувальники скандували гасло «Усі в полоні свят, а вони у полоні».

За словами матері військовополоненого Олександра Щербака Євгенії, за допомогою таких акцій протесту рідні намагаються привернути увагу до проблем з обмінами.

«Я чекаю на свого чоловіка Юрія Недерицю вже дев’ятий місяць. Він пропав під Хромовим, наразі немає ніяких звісток про нього. Виходимо з надією на цю акцію. Сподіваємося на повернення нам чоловіків. Ми хочемо знати бодай щось про їх долю», – зазначила одеситка Інна.

Як повідомлялл керівництво держави, процес обміну полоненими з Російською Федерацією ускладнено, однак триває робота над тим, аби повернути українських військовополонених.

One thought on ““Полон вбиває”: в Одесі пройшла акція “Волю захисникам Маріуполя”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *