“Дороги зробимо після війни”: Визирська громада виділила 18 млн гривень для ЗСУ

Нині в Україні роботи з доброустрою, ремонт доріг розраховується у тому числі в кількості дронів, які можна було б придбати за ці кошти для воїнів, що визволяють українську землі від російських загарбників. Цю практику запропонували волонтери, які постійно збирають за підтримки населення кошти на закупівлю цих важливих для ведення успішних бойових дій пристроїв. Визирська громада доєдналась до всеукраїнського руху допомоги ЗСУ. На позачерговій сороковій сесії Визирської сільради депутати виділили усі залишки бюджетних коштів, у розмірі 17 мільйонів 900 тис. гривень на забезпечення матеріально-технічної бази, спеціальним обладнанням та технікою військових формувань Збройних сил України.

“Наш Президент і голова Одеської військової адміністрації говорять про те, що зараз варто призупинити роботи з ремонту доріг, будівництва дитячих майданчиків тощо, а ці кошти направити ЗСУ для придбання важливого обладнання. Ми провели сесію і наші депутати одностайно проголосували за перерахування цих коштів. Я вважаю, що ми й надалі повинні допомагати якомога більше нашим ЗСУ”, – каже Валерій Стоілакі, Визирський сільський голова.

За інформацією Валерія Стоілакі, на потреби ЗСУ перераховують кошти на які планувалося ремонтувати та будувати дороги у селах громади. Наприклад, дорога по вулиці Лиманська у селі Кордон потребує капітального ремонту, бо по ній стало їздити багато туристів до лиману і вона потроху руйнувалася.

Попередня вартість робіт становить суму понад 8 мільйонів гривень. У Мавіках (MAVIC), так звуть найбюджетніші квадрокоптери, — це майже 133 штуки. Саме дрони забезпечують нашим військовим надійну розвідку, котра зберігає їх життя.

Це майже не піддається обговоренню, бо ми живемо під час війни й життя наших хлопців на першому місті. Коли закінчиться війна ми знайдемо кошти, щоб зробити ці дороги”, – стверджує Оксана Третякова, староста Кордонського старостинського округу.

У Першотравневому люди теж багато років чекали на гарне дорожнє покриття по вулицях Набережна та Польова.

Ми обійдемося зараз без цих доріг. В нас є багато відремонтованих доріг по якім можна ходити. Сьогодні більш важливим є захист наших територій від ворожих ракет. Потрібно максимально зробити так, щоб наші діти спокійно спали, щоб наші люди ходили на роботу, а дороги ми зробимо після війни”, – Василь Хміленко, староста Першотравневого старостинського округу.

Всього за 2023 рік у селах Визирської громади було зроблено близько 50% робіт запланованих з доброустрою доріг. Те що лишилося — призупинено і буде завершено з часом, коли це буде можливим.

Джерело – Лиманська Агенція новин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *