Директор Департаменту освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак назвав Болградський район серед найкращих щодо підготовки закладів освіти до онлайн-навчання в новому навчальному році.
«Освітяни спільно з усіма, хто був причетний, дуже старалися, створювали безпечний простір, аби 1 вересня більшість здобувачів освіти сіли за парти, лише маленька частина приєднається онлайн з дому, чекаємо і на тих, хто підключиться з іншої країни», – розповів чиновник.
Олександр Лончак відмітив громади Болградського району, які старалися створити безпечний простір для школярів.
«Гарно потрудилися колективи Арцизької (всі простори, як з картинки), Болградської міської, Василівської, Городненської, Криничненської, Кубейської, Павлівської, Теплицької, Тарутинської ТГ», – повідомив Лончак.
![](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/369692137_6456223131158211_6830058998753498421_n-1024x768.jpg)
![](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/369665323_6456218117825379_5550788817574029879_n-1024x768.jpg)
![](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/369609423_6456216921158832_5451008708809275915_n.jpg)
![](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/369579181_6456221837825007_8550042850877215480_n-1024x768.jpg)