У День вишиванки балтяни зібралися на центральній площі міста, аби підтримати творчий колектив Центру дитячої творчості, який організував благодійний концерт на підтримку ЗСУ.
![Сергій Мазур](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Мазур-300x200.jpg)
Око милували різнокольорові вишиті сорочки. І діти, і дорослі, і артисти – усі вдягнені у вишиванки, а в репертуарі музикантів були патріотичні пісні.
Бурхливі оплески присутніх «зірвали» юні інструменталісти і вокалісти – їх виконання гідно найвищої похвали. Співають і грають із задоволенням, тримають контакт із глядачами – і усі емоції дітей передаються присутнім.
У концертну програму увійшов стилізований показ моделей та парад вишиванок від дівчат, а також хореографічні композиції.
«Балтська громада – громада можливостей. І ми прагнемо, аби наші діти мали змогу займатися творчістю, спортом, знайти себе в науці і мистецтві. Війна, на жаль, обмежує наші плани, але ми віримо в наші Збройні Сили і Перемогу України над рашистами, наближаємо її разом, кожен на своєму місці», – зазначив під час виступу Балтський міський голова Сергій Мазур.
Усі зібрані під час заходу кошти будуть спрямовані на виконання замовлень від наших військових.
![Балта](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/юди-300x200.jpg)
![Балта](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/д-1-300x200.jpg)
![Балта](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347837183_813825323425128_5516487731774231815_n-300x200.jpg)
![Балта](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/ба-300x200.jpg)
![](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/скринька-300x200.jpg)
![Балта](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/діти-300x200.jpg)