У Доброславі готуються до відкриття Алеї Дружби

На знак поваги до країн, які допомагають Україні у боротьбі з рашизмом, у селищі Доброслав, що на Одещині, завершують роботи на Алеї Дружби. Відкриття заплановане на 26 травня: на новій локації будуть встановлені флагштоки з 50-ма прапорами держав, які допомагають Україні виборювати Свободу. 

Про це повідомила селищний голова Людмила Прокопечко.

Доброслав«Дорога громадо, ми готуємося до відкриття у Доброславі чудового і дуже важливого об’єкту – Алеї Дружби. Цим об’єктом ми засвідчуємо свою повагу і величезну подяку всім країнам світу, які підтримують і допомагають Україні в боротьбі з рашизмом. Відкриття Алеї Дружби заплановане на 26 травня, і хоча всі основні роботи на об’єкті завершуються, залишається ще багато роботи з планування і озеленення території, і тут нам буде дуже потрібна ваша допомога. Завтра о 14 год ми організовуємо толоку, до якої просимо долучитися жителів. Основна робота – це розгортання великої кількості грунту (для цього нам потрібні чоловіки) і висадка кущів і квітів. Отже, чекаємо вас о 14 год на новому об’єкті, що на проспекті Свободи, навпроти “Щасливих долоньок”. По можливості візьміть граблі, тачки, ковшові лопати», – мовиться в дописі Л. Прокопечко.

Варто зазначити, що не лише цим об’єктом живе Доброславська громада.

«Завершили капітальний ремонт приміщення та благоустрій території Кремидівської амбулаторії. Тепер вона виглядає пристойно. Приміщення мабутнього ветеранського хабу підготовлене до фарбування. На новій алеї, яка веде до стадіону, встановлені і підключені ліхтарі. Продовжуємо будувати нові паркани, а також косимо, сапаємо, фарбуємо, висаджуємо квіти», – доповнила розповідь лідерка громади.

Доброслав

One thought on “У Доброславі готуються до відкриття Алеї Дружби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *