У селі Березівської громади відновлюють водогін

 Жителі села Демидове Березівської громади в Одеській області отримали новий водогін. Місцева комунальна служба реконструювала кілометр водопроводу.

Про це повідомив Березівський міський голова Валерій Григораш.

«Тепер для жителів більше 20 дворів вулиць Шкільної та Паркової не виникатимуть проблеми з водопостачанням, як було раніше. Нещодавно працівники Березівського ВУЖКГ закінчили роботи з проведення нового водогону. Водогін на Шкільній був вже в дуже незадовільному стані, а на частині вулиці його взагалі не було. Також комунальники провели частково новий водопровід і по вулиці Парковій», – розповів В. Григораш.

Лідер громади також зазначив, що нині Демидівський ліцей та мешканці вулиць будуть забезпечені водою цілодобово. За кошти бюджету міської ради повністю замінені понад 900 метрів труби на пластикові та всюди встановлені нові елементи системи водопостачання.

Раніше повідомлялося, що міська рада замінила вікна в будівлі центру дитячої та юнацької творчості в м. Березівка, додавши затишку вихованцям закладу позашкільної освіти. Натомість педагоги центру разом з учнями взяли участь у благоустрої  міста в рамках Всеукраїнської акції “За чисте довкілля”.

Нагадаємо: до складу цієї громади крім міста входять села Вікторівка, Роздол, Ланове, Гуляївка, Мар’янівка, Одрадна Балка, Сахарове, Демидове, Златоустове, Софіївка, Михайлівка, Котовка, Юркове, Михайло-Олександрівка, Веселинівка, Степанівка, Танівка, Донська Балка, Донське, Карнагорове, Косівка, Червоне, Чорногірка, Яснопілля, Кудрявка, Новогригорівка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *