Одеська ОДА розподілила вісім автівок екстреній медицині. ВІДЕО

10 квітня підрозділи Одеського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали 8 нових автомобілів швидкої медичної допомоги типу «С», які допомагатимуть лікарським бригадам рятувати життя людей.

Реанімобілі передали лікарським бригадам Одещини Міністерство охорони здоров’я України, завдяки глобальній ініціативі United24, започаткованої президентом України Володимиром Зеленським.

За допомогою цієї фандрейзингової платформи люди з усього світу долучаються до збору коштів на допомогу Україні. Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА Анжела Попадюк, генеральний директор Центру ЕМД та МК Ірина Парамонова та представники ініціативи United 24 передали реанімобілі лікарським бригадам.

Отже, дві автівки типу “С” вирушили  до Білгород-Дністровської станції Одеського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, по одній «швидкій» –  до Ізмаїльської та Біляївської станцій ЕМД та МК. Ще по одній – на підстанції №1 та №7 м. Одеси, а також на підстанцію №9 м. Южний. Один реанімобіль поїхав до Пункту базування ЕМД в с. Старі Маяки.

«Автівки, які ми отримали,  обладнані всім необхідним для підтримки життя поранених під час транспортування до лікарні – дефібриляторами, електрокардіографами, пульсоксиметрами, інфузоматами, глюкометрами, стаціонарними балонами з киснем і портативними апаратами штучної вентиляції легень. Це дозволить медикам проводити реанімаційні дії безпосередньо в машині швидкої допомоги і зберегти якомога більше життів. Тому ми дуже вдячні президентській ініціативі United 24, МОЗ України та всім благодійникам і донорам, які долучилися до збору коштів зі всього світу. Ви допомагаєте нашим героям медичного фронту рятувати життя», – зазначила директорка департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА Наталія Одарій-Захар’єва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *