Мер Затишшя проінспектував стадіон зі штучним покриттям

За повідомленням органу місцевого самоврядування, шкільний стадіон у селищі Затишшя Роздільнянського району функціонує четвертий рік, за цей час на спортивному майданчику проходили активні тренування та ігри з футболу, волейболу, баскетболу, занять легкою атлетикою.

Щоб підтримувати стадіон у нормальному стані, Затишанська селищна рада замовила сервісне обслуговування штучного покриття.

«Ми планували ці роботи ще рік тому, але через військовий стан довелося відстрочити догляд за полем та біговою доріжкою. Справа в тому, що резинові кульки, які містяться у штучному покритті, з часом збиваються і їх треба регулярно замінювати. Вчасного догляду також потребує ворс на футбольному полі, баскетбольний майданчик та інші складові стадіону», – розповів голова громади Геннадій Топольницький.

В управлінні селищної ради з питань освіти, культури та молодіжної політики зазначили, що в ці дні фахівці пораються зі штучною травою та гумовим покриттям. Також спеціалісти здійснять засипку гумовим гранулятом, підклеять покриття у місцях розриву та зроблять профілактику додаткового запасу міцності поверхні майданчику, оновлять розмітку спортивного містечка.

У громаді нагадали, що стадіон скоро знову стане доступним для учнів школи та всіх охочих займатися спортом.

Затишшя

Нагадаємо: до складу цієї адміністративної території входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *