Жителі Трапівки вимагали повернути їм автобус до Татарбунар

Мешканці сіл Трапівка, Новоселиця та Зарічне стали на захист водія маршруту «Трапівка – Татарбунари». Голова Лиманської сільради Білгород-Дністровського району Василь Резніченко особисто втрутився у конфлікт, що виник у людей з власником автотранспорту, який чомусь звільнив найманого працівника автобуса.

Водій обслуговує три села на маршруті до смт Татарбунари, повідомив голова Лиманської громади Василь Резніченко.

«Пасажири маршруту кажуть, що повністю задоволені якістю послуг та роботою водія, тому обуренні його звільненням. Сьогодні провів зустріч з усіма сторонами конфлікту: водієм, власником автотранспорту, який надає послуги з перевезення пасажирів та місцевими жителями. Вдалося знайти спільну мову. Хочу подякувати власнику маршруту за порозуміння та конструктив під час спілкування. Водій продовжить роботу на маршруті, а люди отримають необхідні для них послуги з перевезення. Вкотре переконуюся, що завдяки згуртованості завжди можна знайти вирішення проблеми у спірних ситуаціях», – розповів голова.

Варто зазначити, що Лиманському сільському голові часто доводиться втручатися у конфліктні ситуації, які, зокрема, виникають у взаємовідносинах селян і фермерів.

Так, нещодавно власники земельних паїв вирішили забрати свою землю у фермера, і цей спір продовжується. Люди вирішили з позовами звернутися до суду про розірвання договорів та накладання арешту на їх земельні ділянки, щоб заборонити фермеру ними користуватися.

Як повідомляла СИЛА ГРОМАД, в цій сільраді за дорученням облдержадміністрації триває ревізія використання земель фермерськими господарствами. Відповідна комісія перевіряє законність обробітку земельних ділянок, і до багатьох фермерських господарств виникають питання, на які доведеться землекористувачам надавати відповідь на виконкомі сільради.

До складу Лиманської сільської громади входять села Лиман, Трапівка, Новоселиця, с. Зарічне, Приморське, Трихатки, Жовті Яри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *