«Народ мій є! Народ мій завжди буде!»: правнучка великого Франка зустрілася з одеситами

До трагічної річниці Дня Героїв Небесної Сотні в Одесі відбувся захід «Народ мій є! Народ мій завжди буде!». Зустріч відбулася у Центральній міській бібліотеці ім. І. Франка. На неї була запрошена активна учасниця Майдану, правнучка легендарного українського поета, письменника, громадського та культурного діяча Івана Франка, поетеса та музикантка з Івано-Франківська Олеся Франко.

Олеся ФранкоПро це розповіли в одеській мерії.

Учасникам заходу нагадали про події Майдану 9-річної давності, про дорогу ціну, яку заплатили українці за свою свободу та право мати свій власний вибір.

Спогадами про Революцію Гідності та Майдан поділилася з учасниками зустрічі й Олеся Франко. Також поетеса розповіла про свої збірки поезій, де втілені її враження від тих подій, продекламувала власну поезію, серед якої є й вірші для дітей.

З цікавістю слухали гості бібліотеки історії життя Олесі Мирославівни, розповіді про її батьків та усю родину великих франківських предків, від яких вона успадкувала творчі здібності й волелюбний дух.

Директорка громадської організації «Скадовський благодійний фонд «Милосердя» Наталія Філенко поінформувала учасників заходу про діяльність організації, зокрема про надання допомоги тимчасово переміщеним особам, яких гостинно прийняла Одеса.

На зустрічі також були присутні науковці Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААНУ з Херсону. Вони розповіли, що долучилися до всеукраїнського проєкту та вишивають мапу свого регіону, яка потім буде поєднана із мапами інших регіонів та передана до Верховної Ради України.

Крім того, одеські майстрині-вишивальниці Олена і Марина Павлик представили свої роботи-обереги, які вони вишивають для наших воїнів.

Завершилася зустріч величезним рушниковим колом на знак єдності та підтримки України й воїнів ЗСУ.

Олеся Франко

оберег

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *