Знам’янські ліцеїсти наколядували 88 тисяч для захисників

Педагогічний колектив Знам’янського ліцею Одеської області разом з учнями під час новорічних свят наколядували 88620 гривень. Зібрані гроші спрямувати для потреб захисників України.

Вчитель навчального закладу Тетяна Торопова зробила звіт у соціальних мережах, вказавши, на що саме витрачені гроші.

Найбільшу суму, 31900 грн, спрямували на придбання приладу нічного бачення з повербанком, який вже передали на передову. 19650 грн, з послугами пошти, така вартість підзорної труби Bresser Pirsch II, яку відправили поштою нашим хлопцями на фронт.

10050 грн, з комісією банківської установи, – це внесок ліцею на автомобіль для воїна Дмитра Романенка з с. Знам’янка.

5 тис грн виділили на реабілітацію Олександра Каравелкова, який був поранений на Донбасі. Ще 5 тис внесли на авто для наших хлопців з підрозділу територіальної оборони.

Також школа передала 13 тис грн у фонд «Корпорації монстрів» для придбання дрону. Залишок зібраних на колядках грошей нині становить 4020 грн.

«Дуже вдячні кожному, хто допоміг зібрати гроші для ЗСУ. Зараз ми готуємось до проведення лотереї, кошти від якої також будуть для захисників», – зазначила Т. Торопова.

Раніше повідомлялося, що вчителі загальноосвітніх закладів Іванівської селищної громади придбали високочастотні рації, які передали на фронт чоловікам своєї громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *