Біометричні паспорти принесли громадам Одещини 129 млн гривень

129 мільйонів гривень дали торік бюджетам сіл і міст Одещини послуги по виготовленню біометричних паспортів. Про це розповіли в міграційній службі Одеської області.

За підсумками 2022 року Одеська область посіла перше місце в Україні за цим показником.

У службі зазначили, що завдяки органам виконавчої влади та місцевого самоврядування в області значно побільшало вікон для звернень громадян за цими послугами.

Підрозділи міграційної служби в області обслуговують також жителів Миколаївської та Херсонської областей, допомагають вимушеним переселенцям відновлювати і виготовляти нові документи.

Варто зазначити, що Одеська ОДА забезпечила головний офіс обласної міграційної служби потужним генератором.

Крім безперебійної роботи альтернативне енергозабезпечення дало змогу відкрити в головному управлінні Пункт Незламності, який став у нагоді жителям Одеси і внутрішньо переміщеним громадянам.

Отже, торік Міграційна служба області оформила 370 791 біометричних паспортів, з них закордонних 276 950, ID – карток 93 841.

Цікаво, що левова частка надходжень до бюджету Красносільської громади дали послуги з виготовлення закордонних паспортів у місцевому ЦНАПі. Загалом від діяльності центру бюджет сільради поповнився на 857 тис грн.

Зокрема, торік Красносільський ЦНАП виготовив на замовлення громадян 1549 закордонних паспортів і 489 ID-карток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *