В Одеській області оптимізували ветлікарні та лабораторії Держспоживслужби

Державні установи, які підпорядковуються Головному управлінню Держпродспоживслужби в Одеській області, реорганізують шляхом їх приєднання до інших державних установ. Мова йде про районні державні лікарні ветеринарної медицини та низку міжрайонних державних лабораторій Держпродспоживслужби, що працюють на території Одеської області.

До початку 2023 року на Одещині у складі Держпродспоживслужби функціонувало 29 районних державних лікарень ветеринарної медицини та чотири міжрайонних і одна регіональна державна лабораторія.

Після реорганізації, враховуючи адміністративно-територіальний устрій регіону, їх об’єднають у шість районних державних лікарень – Болградську, Ізмаїльську, Білгород-Дністровську, Березівську, Подільську та Роздільнянську, а до Одеської обласної приєднають Біляївську, Лиманську, Овідіопольську, Чорноморську міську та міську лікарню м. Южне. Чотири міжрайонні лабораторії (Балтська, Ізмаїльська, Лиманська та Татарбунарська) реорганізують шляхом приєднання до Одеської регіональної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Передбачається, що заходи з профілактики, діагностики, імунізації та лікування хвороб тварин забезпечуватимуться через дільничні лікарні відповідної районної державної лікарні ветеринарної медицини, або безпосередньо через районні державні лікарні.

Лабораторні дослідження здійснюватимуться Одеською регіональною лабораторією Держпродспоживслужби України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *