У Балті розглянули три проекти програми з відновлення України

Балтська міська рада Одеської області розглянула три проекти з програми з відновлення України. Про це повідомив Балтський міський голова Сергій Мазур.

На позачерговій сесії міської ради розглянули питання, що стосуються об’єктів в громаді, що увійшли до Програми з відновлення України.

Погодили передачу прав замовника,  кінцевого бенефіціара і проектно-кошторисної документації, зведених кошторисних розрахунків та експертних звітів», – розповів міський голова.

Керівник Балтської громади зазначив, що до числа трьох з 11 проектів Одеської області, що перемогли в конкурсному відборі та увійшли до програми з відновлення України, фінансування яких здійснюватимуть міжнародні організації, входять такі об’єкти:

  • капітальний ремонт з утеплення фасаду, заміна віконних блоків, благоустрій території в Балтській багатопрофільній лікарні,
  • реконструкції двох шкіл у м. Балта – школи імені Олеся Гончара та
  • школи №3-колегіум.

 

Також Сергій Мазур повідомив, що через обмежене енергопостачання у ці дні забезпечення водою жителів м. Балта місцевий водоканал здійснює завдяки двом потужним генераторам із США. Зокрема, спершу питною водою наповнюють резервуари, з яких вона подається у централізовану мережу.

Останні дні січня видалилися насиченими для комунального підприємства «Балтаводоканал». Довелося ліквідовувати пориви на вулицях Леоніда Каденюка та Колгоспній, розпочати заміну аварійної ділянки теплотраси в дошкільному закладі №3 по вулиці Кузнечній міста Балта.

Нагадаємо, до складу цієї громади, крім міста, входять також села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече, в яких разом мешкає близько 32 тисячі людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *