Лазня з маршрутки: в Одесі для військових створюють потрібне ноу-хау. ВІДЕО

Одеські механіки роблять мобільну лазню для військових, аби ті могли прийняти душ, зігрітися та попаритися. Виготовлення однієї такої займає 3 тижні та коштує близько 4 тисяч доларів.

У мобільній лазні, в яку одеські механіки перетворюють стару маршрутку, встановлюють баки для води, душ та котел на дровах. Скористатися нею зможуть до 10 людей. Також в маршрутці хочуть встановити стіл та лавки. Над виготовленням мобільної бані кожного дня працюють чотири автомеханіки.

“У мене є близький товариш, він зараз на передовій під Бахмутом. Я поїхав привітати його з днем народження. І я подивився, коли в них була ротація, коли вони прийшли з передка мокрі, брудні, мороз, вітер. І в них не було, де помитися, то одразу з’явилася ця ідея для автобані”, − каже керівник підприємства Олександр Гринюк.

Наразі ведеться збір коштів для закупівлі матеріалів. Вже вдалося накопичити 10 тисяч гривень. Завершити планують до 19 січня. Потім конструкцію відправлять на донецький напрямок − на Бахмут.

У мобільній лазні, в яку одеські механіки перетворюють стару маршрутку, встановлюють баки для води, душ та котел на дровах. Скористатися нею зможуть до 10 людей. Також в маршрутці хочуть встановити стіл та лавки.

Над виготовленням мобільної бані кожного дня працюють чотири автомеханіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *