З Одеси військовим на бахмутський напрямок передадуть реанімобіль. Його використовуватимуть для транспортування поранених військових. Презентували авто 21 січня.
В межах проєкту “Пластик рятує життя” волонтери понад дев’ять місяців збирали пластик, зокрема, кришечки від пластикових пляшок, після чого здали це на перероблювання. Вилучені гроші покрили 90% вартості авто, яке коштувало близько п’яти тисяч доларів.
![З Одеси військовим на бахмутський напрямок передадуть реанімобіль, придбаний коштом зданого пластику З Одеси військовим на бахмутський напрямок передадуть реанімобіль, придбаний коштом зданого пластику](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.5/3b3d08b0aefcf025.jpg)
![З Одеси військовим на бахмутський напрямок передадуть реанімобіль, придбаний коштом зданого пластику З Одеси військовим на бахмутський напрямок передадуть реанімобіль, придбаний коштом зданого пластику](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.5/9e7b0bb1cef0590f.jpg)
За час роботи проєкту, у якому взяли участь понад 40 населених пунктів з усієї України, зібрали 11 тонн пластику.
![З Одеси військовим на бахмутський напрямок передадуть реанімобіль, придбаний коштом зданого пластику З Одеси військовим на бахмутський напрямок передадуть реанімобіль, придбаний коштом зданого пластику](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.5/7f59a0f1b6c41f14.jpg)
![З Одеси військовим на бахмутський напрямок передадуть реанімобіль, придбаний коштом зданого пластику З Одеси військовим на бахмутський напрямок передадуть реанімобіль, придбаний коштом зданого пластику](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.5/780bbe27b2b6a351.jpg)
Також 21 січня влаштували екомаршрут: збирали вторинну сировину, яку також здадуть на перероблювання, а на отримані кошти придбають обладнання для реанімобіля.
Джерело – Суспільне Одеса