“Дівчата” допомогли Красносільській громаді обладнати шелтери для переселенців

Про це повідомила голова Красносільської громади Марина Архірій.

Очільниця ОТГ мала нагоду по спілкуватися з директоркою ГО «Дівчата»  Юлією Спориш та регіональною координаторкою Ганною Ільїною, які завітали до Красносільської громади з офіційним візитом.

З початку воєнних дій громадська організація активно допомагає громаді. Завдяки тісній співпраці було облаштовано шелтери (прихистки) для внутрішньо переміщених осіб у с. Кубанці і Павлинці; облаштовано їх меблями, посудом, постільною білизною.

З метою подолання психологічного негативного стану та страху до життя для ВПО і жителів Красносільської громади з липня 2022 року працює освітній проект, на основі якого проводяться заняття з англійської мови,  консультації з логопедом, психологом, юристом,  розвиваючі та спортивні заняття для дітей.

Нещодавно в рамках співпраці з громадською організацією у с. Красносілці облаштовано Street Child – затишний простір для проведення навчання та дозвілля внутрішньо переміщених дітей.

“Планів спільної співпраці між Красносільською громадою та ГО «Дівчата» ще дуже багато. Тож обговорили напрямки  впровадження нових проєктів та підписали з Юлією Спориш  Меморандум  про  співробітництво», – розповіла М. Архірій.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що розташована на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

На Одещині «дівчата»  допомогли ОТГ облаштувати шелтери для переселенців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *