П’ять лікарень Одещини забезпечать альтернативним водопостачанням

Стартував проект забезпечення медичних закладів Одеської області альтернативним питним водопостачанням з артезіанських свердловин.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.

У повідомленні облвійськадміністрації йдеться, що для забезпечення альтернативним питним водопостачання закладів охорони здоров’я, Одеською обласною військовою адміністрацією, за підтримки International Medical Corps, розпочато проект з будівництва артезіанських свердловин, зі встановленням систем доочищення води.

Сьогодні розпочато роботи з буріння артезіанської свердловини на території Одеського обласного центру психічного здоров’я.

«Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів ворога, в результаті яких пошкоджуються, руйнуються та знеструмлюються об’єкти критичної інфраструктури, перед нами стоїть одне з найважливіших питань — забезпечення безперебійного і якісного водопостачання в медичних закладах. То ж в рамках цього проекту нами заплановано буріння артезіанських свердловин та встановлення систем доочищення води, на території Одеського обласного онкологічного диспансеру, Одеської обласної клінічної лікарні, Одеської обласної дитячої лікарні, Одеського обласного центру психічного здоров’я та Дунайської обласної лікарні в Ізмаїлі. Роботи планується завершити впродовж декількох місяців», — зазначиі начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *