Довгожителя Тарутинської громади привітали із 100-річчям

1 січня 2023 року 100-річний ювілей відзначив ветеран Другої світової війни, мешканець селища Тарутине Одеської області Василь Степанович Хомиженко.

Про це повідомила селищна рада.

З нагоди цієї знаменної дати Тарутинський селищний голова Сава Чернєв, голова Ради ветеранів Тарутинської громади Зоя Лаврека та начальник відділу культури та туризму селищної ради Ніна Шишкова привітали ювеляра з Днем народження.

Звертаючись до ювіляра, селищний голова Сава Чернєв зазначив: «Мені випала велика честь привітати Вас з 100-річним ювілеєм не тільки особисто від себе, а насамперед від усіх жителів громади, депутатського корпусу та виконкому селищної ради. Люди Вас дуже цінують і поважають як чесну, дуже працьовиту та скромну людину».

Селищний голова побажав Василю Степановичу міцного здоров’я, мирного неба, енергії і бадьорості, життєвої наснаги.

Сава Чернєв вручив пану Василю подарунок від Тарутинської громади – сертифікат на 100 тисяч гривень, відповідно до кількості років ветерана.

Прожити цілий вік дано не кожному. Василь Степанович став свідком багатьох історичних подій. За плечима — непрості роки дитинства та юнацтва у Румунській Бесарабії, воєнні роки та полон, відбудова держави після війни. Василь Степанович — взірець для всіх поколінь, приклад патріотизму та любові до рідного краю, великий трудівник, дуже відповідальна та чемна людина. Незважаючи на поважний вік, ювіляр зберігає жагу до життя, оптимізм, та дуже добре пам’ятає події Другої світової війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *