З обігрівом та генератором: у Затишанській школі відкрили нове укриття

У селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області ввели в дію шкільне укриття від повітряних загроз.

Про це розповіла селищна рада.

ЗатишшяЯкщо в Торосівській гімназії та Перехрестівському закладі загальної середньої освіти були відповідні приміщення для укриття, які просто привели до порядку, то у Затишанській школі з цим була проблема, бо підходящого підвалу чи окремої будівлі просто не було, йдеться на сайті громади.

Тому місцева влада вирішила реконструювати старий недіючий тир під тимчасове укриття. В мирний час це приміщення задіється для військово-патріотичного виховання дітей та підлітків.

Роботи з реконструкції тривали із середини вересня. За цей час сховище фактично побудували з нуля – прибрали два ряди старих бетонних кілець та розкопали ширше місце для укриття, спорудили нові стіни з блоків та встановили плити перекриття, потім з’явилося сучасне вхідне приміщення, де обладнали два санвузла та кімнату для зберігання генератора і необхідного інвентарю.

В укритті встановили 8 панелей для обігріву приміщення, які зараз працюють для висушування стін.

За відсутності електроенергії 4 панелі підключатимуть до генератора.

Нагадаємо, що до складу Затишанської громади входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

ЗатишшяЗатишшя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *