В Арцизькій громаді відкрили нову поліцейську станцію

15 грудня Арцизька міська територіальна громада, що у Болградсьму районі Одещини, реалізувала безпековий проєкт «Поліцейський офіцер громади» і відкрила поліцейську станцію.

Про це повідомив Арцизький міський голова Сергій Парпуланський.

В урочистому відкритті взяли участь начальник ГУНП в Одеській області Микола Семенишин, начальник Болградської РВА Геннадій Бамбура, начальник Болградського РВП Роман Галкін, голова Одеської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Анатолій Киршта, представники місцевої влади та особовий склад Болградського РВП ГУНП.

Забезпечуватиме правоохоронні функції на станції – дільничний офіцер поліції Сергій Жарких. У системі МВС України він працює вже 20 років.

Для комфортної роботи поліцейського офіцера громади та відвідувачів станції за рахунок коштів місцевого бюджету було капітально відремонтовано приміщення, а також придбано службовий автомобіль.

“Дякую усім, хто долучився до реалізації безпекового проєкту, за оперативну та злагоджену роботу. Бажаю нашому дільничному офіцеру ефективної праці на благо громади”, – додав голова громади.

Також цього дня відбулася ще одна знакова подія для Арцизької громади — відкриття Філії музею Нацполіції при Болградському РВП №1.

В музеї зібрані унікальні експонати, які відображають діяльність правоохоронних органів з кінця ХХ століття і до наших днів.

 

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Арциз та села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам’янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *