126 окрема бригада територіальної оборони, розташована в Одесі, отримала бойовий прапор. Про таке повідомили на сторінці в Facebook регіонального управління Сил ТрО “Південь”.
Під час вручення прапора відзначили бойові підрозділи “Хантер” та “Оскар” у складі бригади, які допомогли механізованим частинам ЗСУ звільнити Херсонщину. Наразі військовослужбовці бригади беруть участь у стабілізаційних діях та контрдиверсійній боротьбі на деокупованих територіях регіону.
Значна кількість військових бригади мають державні нагороди, зазначили під час вручення прапора.
Бойовий прапор — знамено в Збройних Силах України, що є символом військової частини. Завжди знаходиться зі своєю військовою частиною, а на полі бою — в районі бойових дій.
![Бригада тероборони з Одеси, яка звільняла Херсон, отримала бойовий прапор Бригада тероборони з Одеси, яка звільняла Херсон, отримала бойовий прапор](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x0.1/acfa4b4bc517b9eb.jpg)
![Бригада тероборони з Одеси, яка звільняла Херсон, отримала бойовий прапор Бригада тероборони з Одеси, яка звільняла Херсон, отримала бойовий прапор](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x0.1/3e540b13a6ee35aa.jpg)
Ще один підрозділ бригади — “Химера” — брав участь у звільненні Херсона.