Дренажі для грунтових вод: у Затишші боряться з підтопленням вулиць

Осіння пора – не привід зупиняти покращення інфраструктури і розвиток комфортного середовища для жителів сіл. У Затишанській селищній громаді на Одещині розпочалися роботи за проектом водовідведення по вулицях Пушкіна –  Шкільна – Східна у селищі Затишшя.

Це дуже проблематична частина населеного пункту, – розповіли у селищній раді, – адже при сильних зливах дощові води затоплювали вулиці і вимивали дорожнє покриття. Щоб зберегти асфальтобетонне полотно, місцева влада і замовила роботи щодо обладнання спеціальних лотків.

«Коли буде виконано весь обсяг робіт, грунтові води виводитимуться з цих вулиць за межі селища. Трубофільтр (або дренажна труба), що буде встановлена під лотками, дасть можливість висушувати мочаристі місця. Адже, наприклад, на вулиці Східній є активні джерела води і тут утворюється постійна волога», – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький. 

Голова громади додав, що для дотримання порядку на вулицях, вирита екскаватором земля одразу вивозиться. Звичайно, без бруду при таких роботах не обійтися, тому просять людей потерпіти деякі незручності.

Власникам автомобілів теж доведеться мати план дій на день-два, коли нові проїзди будуть встановлюватися до їх подвіря – їх просять заздалегідь подбати, де можна залишити свою машину.

Зрештою, все робиться для безпеки та зручності місцевих жителів, тож у Затишші сподіваються, що після завершення всього комплексу з водовідведення, проблема підтоплення даних вулиць буде знята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *