В Іванівській громаді на Одещині відкрили Аллею Вдячності. ВІДЕО

21 листопада увійде в історію Іванівської селищної громади, що у Березівському районі Одещини. Саме у День Гідності та Свободи тут урочисто відкрили Алею Вдячності.

Про це повідомив голова Іванівської територіальної Віктор Лобач.

Під мелодії національних гімнів учні Іванівського закладу загальної середньої освіти імені Бориса Дерев’янка на Алеї підняли прапори Франції, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Великої Британії, Сполучених штатів Америки та Європейського Союзу.

Цим жестом ми хочемо вшанувати та подякувати державам та їх народам, які у надважкий для України час надали та продовжують надавати найбільшу військову, економічну та гуманітарну допомогу нашій громаді та Україні”, – йдеться у дописі Віктора Лобача в соціальних мережах.

Як повідомляють в місцевій раді, Іванівській громаді друзі з Франції з перших місяців війни надають суттєву гуманітарну допомогу. Влітку передали реанімобіль, наповнений фармацевтичною продукцією, який зараз рятує наших захисників на передньому краї оборони. Крім того, французькі партнери подарували спецобдяг для місцевої пожежної частини, тонни продуктів харчування, дитячі суміші, мийні засоби та вироби для гігієни.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Северинівка, Руська Слобідка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *