Балтська громада передала ЗСУ польовий хлібозавод

Балтська територіальна громада Подільського району Одеської області передала військовим Збройних Сил польовий хлібозавод.

Про це повідомив очільник громади Сергій Мазур.

Тут розуміють, наскільки непросто зараз нашим хлопцям: відірвані від родин, вони стійко несуть службу, боронячи рідний край, свій народ.

“Тепер польовий механізований хлібозавод подбає про наших захисників на місті служби, і смак ароматної випічки нагадає про рідну домівку та додасть сил у боротьбі з ворогом. Наближаємо Перемогу разом, щиро дякую ЗСУ!», – мовиться у повідомленні Сергія Мазура.

Крім того, для військових, що боронять Україну від російського агресора,  Балтська громада передала медичні автомобілі. Зараз ними користуються військові медики на фронті, зокрема у  Херсонській області.  На цих автівках вивезено багато поранених військових з поля бою.

БалтаБалтаБалтаМазур

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Балта та села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *