Одеські волонтери з БФ “Світло допомоги” допомагають Миколаєву. ФОТО

Благодійний фонд “Світло допомоги” з м. Одеса вчергове доправив до Миколаєва гуманітарний вантаж. Мобільні обігрівачі, питну воду та смаколики доставили для військових Збройних Сил України, які оберігають південні рубежі України.

Про це СИЛІ ГРОМАД розповіла Президентка БФ “Світло допомоги” Вікторія ХРИСТЮК.

Команда благодійного фонду вирушила до міста-героя разом з президентом ГО “Бессарабсько-Тарутинською спілкою ветеранів АТО” Олександром Косіновим, яка організувала збір і доставку пересувних обігрівачів для захисників, що продовжують боронити від російських окупантів нашу землю.

Для миколаївців привезли питну воду, адже місто досі відключене від водомереж, а також привезли військовим пакунки з харчами, кавою, чаєм, смачною випічкою, одноразовим посудом.

У Миколаєві гостей зустріли заступник голови адміністрації Корабельного району Олександр Гвозденко та депутат міської ради Анатолій Петров. Дуже вдячні одеським волонтерам за вчасну допомогу та небайдужість до сусідів.

БФ Світло допомогиМи потрапили в Корабельний район Миколаєва, який зараз найбільше потерпає від обстрілів росіян. Поки їхали на місце, дивувались порожнім вулицям: людей дуже мало, жити в таких умовах неможливо. Побували поряд з будинком, в який нещодавно поцілила російська ракета, де загинули люди, серед яких 11-річний хлопчик. Це страшно, страшно усвідомлювати, які випробування доводиться зараз пройти нам, нашому народу! Але ми вистоїмо, будемо допомагати один одному, нашим найближчим сусідам готові підставити плече у біді. Ми у благодійному фонді сприймаємо миколаївців як близьких родичів, найдорожчих людей, бо бачимо, відчуваємо, як вони оберігають нашу Одесу від війни”, – поділилась враженнями президентка БФ “Світло допомоги” Вікторія Христюк.

Для воїнів, які боронять Миколаїв, волонтери привезли і дитячі подарунки: малюнки, які виготовили учні школи № 62 м. Одеси.

Як зазначила Вікторія Дмитрівна, БФ “Світло допомоги” готовий до співпраці, тому закликає усіх небайдужих долчитися до збору коштів для допомоги військовим та людям, котрі потерпають від війни.

Реквізити БФ ” Світло допомоги”:

Платіж за IBAN: UA913052990000026003024919025

Картка ПриватБанку: 4149 4993 4890 1602
ЕДРПОУ/ДРФО 44201379
Южне ГРУ, МФО 305299

БФ Світло допомогиБФ Світло допомогиБФ Світло допомогиБФ Світло допомогиБФ Світло допомогиБФ Світло допомогиБФ Світло допомогиБФ Світло допомогиБФ Світло допомоги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Авторка – Оксана Піднебесна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *