Біляївська громада приборкує стихійну торгівлю

Біляївська міська рада Одеської області взялася за приборкання стихійної торгівлі. Про це орган місцевого самоврядування повідомив на своїх інформаційних ресурсах.

В осінній період значно зростає кількість місць стихійної торгівлі продуктами харчування. Це пов’язано з тим, що люди збирають городину на своїх присадибних  ділянках, осінні сорти фруктів, а залишки реалізують. Найчастіше місця стихійної торгівлі виникають у місцях масового перебування людей: на зупинках, автомобільних шляхах, біля ринку. Нерідко торгівля ведеться з землі.

У міській раді нагадують: торгівельна діяльність повинна проводитись у межах спеціально відведених торгівельних об’єктів.

Єдине законе місце для торгівлі харчовими продуктами, окрім магазинів – це ринок, де існують лабораторії для перевірки якості продукції.

Серед продуктів, які реалізують з землі, найбільш небезпечними є молоко та молочні продукти, риба, що годинами стоять на вулиці без дотримання температурного режиму.

На так звані стихійні ринки летить бруд на продукцію від машин та з-під ніг перехожих. І, ми цього не розуміючи, інколи наражаємо себе на небезпеку, купуючи не перевірену і брудну продукцію.

Стихійна торгівля відноситься до адміністративних правопорушень, передбачених ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка забороняє торгувати в містах із рук на вулицях, площах, дворах, скверах та в інших невстановлених місцях.

Бережімо себе та наших близьких і дотримуємося правил торгівлі»,- йдеться у повідомленні міськради.

Міськрада взялася за приборкання стихійної торгівлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *