Кодимська громада розселила біженців у селах Серби та Сергіївка

На Одещині села Серби та Сергіївка Кодимської територіальної громади дали прихисток багатьом співвітчизникам із територій бойових дій. Міська рада в цих населених пунктах облаштувала приміщення для довготривалого проживання внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомили у міськраді, з червня прихисток успішно функціонує і приймає переселенців у с. Серби, де вже 30 осіб знайшли свій надійний соціальний захист.

Допомогли облаштувати приміщення численні місцеві доброчинці.

Нещодавня допомога надійшла від нового міжнародного спонсора з Франції, представництво якого знаходиться в м. Одеса.

Значний перелік товарів для гігієни – мило, підгузки, шампуні, креми для гоління, зубні щітки, захисні маски, засоби для унітазів, засоби для кухні, пакети для сміття, туалетний папір тощо розподілений для щоденних потреб переселенців.

Ще два біотуалети донори привезли для облаштування зручностей в укритті.

У село Сергіївка доставлена сантехніка – змішувачі, унітази, мийки та інше, що дозволить підтримувати санітарні умови в житловому приміщенні на належному рівні.

Такий потужний імпульс світової допомоги надихає, додає наснаги та віри в перемогу», – йдеться у повідомленні Кодимської міськради.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять м. Кодима та села Шершенці, Писарівка, Івашків, Серби, Смолянка, Будеі, Баштанків, Загнітків, Грабове, Петрівка, Лабушне, Круті, Олексіівка, Лисогірка, Пиріжна, Сергіївка, Олександрівка, Стримба, Семенівка, Федорівка.

На Одещині села Серби та Сергіївка дали прихисток багатьом співвітчизникам із територій бойових дій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *