На території Біляївки зведуть нове містечко для переселенців

На семи гектарах під містом Біляївка, що в Одеській області, зведуть житло для вимушених переселенців із зони бойових дій, які через війну залишились без даху над головою. 15 серпня це питання обговорювали на спільному засіданні депутатських комісій з питань екології земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів та з питань транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.

На порядку денному було одне питання –  про схвалення Меморандуму про співробітництво між Біляївською міською радою, Одеською районною військовою адміністрацією та громадською спілкою «Фундація підтримки ветеранів «Обличчям до життя».

Згідно з цим меморандумом метою є це реалізація соціально-інфраструктурного  проєкту з розміщення тимчасових споруд для життєзабезпечення населення та внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від воєнних дій на території України, а також з реконструкції та оновлення технічного оснащення існуючих об’єктів інфраструктури на території цієї територіальної громади – дитячих садків, лікарень, шкіл, доріг.

Після обговорення в залі засідань вказаного питання члени депутатських комісій відвідали пустир біля східної околиці Біляївки, на якому заплановано звести містечко для переселенців.

Передбачається, що на першому етапі реалізації проєкту розмістять тимчасові споруди для життєзабезпечення населення з числа внутрішньо переміщених осіб, інженерних мереж, необхідних для функціонування таких споруд.

На другому етапі передбачена реконструкція та оновлення технічного оснащення існуючих об’єктів інфраструктури на території цієї громади.

На Одещині на сімох гектарах зведуть житло людям із зони бойових дій
На Одещині на сімох гектарах зведуть житло людям із зони бойових дій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *