Народний хор у Роздільній зібрав 25 тисяч гривень для ЗСУ

Народна хорова капела «Ветеран» Роздільнянського палацу культури, громадська організація осіб з інвалідністю, публічна бібліотека та молодь громади влаштували виступи та продаж продукції власного виробництва з метою збору коштів для захисників зі Збройних Сил України. 

В результаті було зібрано 25500 гривень, які були передані для придбання автівки для військових.

Про це повідомив Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк.

«Висловлюю велику подяку за небайдужість як організаторам благодійних зборів та учасникам проведених заходів, так і благодійникам нашої громади, які долучилися до збору коштів. Тішить, що у громаді є така вела кількість свідомих жителів, які долучаються до наближення нашої Перемоги навіть у тилу, витрачаючи на це власні сили, кошти та час», – йдеться у дописі лідера громади.

Голова громади зробив і свій вагомий фінансовий внесок у збір коштів для ЗСУ.

Шовкалюк

На Одещині народна хорова капела зібрала для ЗСУ 25,5 тис грн
На Одещині народна хорова капела зібрала для ЗСУ 25,5 тис грн

Нагадаємо, що до складу однієї з найбільших громад області входять м. Роздільна та села Єреміївка, Богнатове, Бринівка, Бурдівка, Веселе, Поташенкове, Шеметове, Бецилове, Желепове, Новоселівка, Старокостянтинівка, Буцинівка, Карпівка, Кузьменка, Міліардівка, Новодмитрівка, Виноградар, Будячки, Вакулівка, Новодмитрівка Друга, Миколаївка, Новоградениця, Перше Травня, Калантаївка, Андрієво-Іванове, Благодатне, Карпове, Олександрівка, Кам’янка, Антонівка, Володимирівка, Матишівка, Покровка, Кошари, Лозове, Новоукраїнка, Капаклієве, Петро-Евдокіївка, Понятівка, Балкове, Старостине, Бакалове, Велізарове, Надія, Новий Гребеник, Нові Чобручі, Парканці, Слобідка, Сухе, Шевченкове.

Площа території складає 767 квадратних кілометрів, населення громади близько 32 тисячі людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *