17 червня у Палаці спорту ім. М.Г. Миндру, що в селі Кам’янка Саф‘янівської сільської територіальної громади відбулось урочисте відкриття оновленого басейну.
![Тодорова](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/Тодорова-300x200.jpg)
Тому капітальний ремонт ремонту та косметичний основної зали – здійснено в рамках програми «Велике будівництво», за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, народного депутата України Анатолія Урбанського.
Тут модеонізували 4 доріжки з двома 3-х та 5-ти метровими вежами для стрибків у воду.
![Саф'янівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/діт-300x214.jpg)
Також відремонтували роздягальні, душові, чашу самого басейну, оновили обладнання.
Відкрили оновлений басейн заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський та Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова.
«Діти – наше майбутнє! І завдання дорослих зробити дитинство щасливим. Дякую всім, хто допоміг в реалізації даного проекту. А дітям бажаю спортивних злетів!», – зазначила Наталія Іванівна.
На завершення приємної події відбувся перший заплив юних мешканців Саф’янівської громади.
![Саф'янівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/ти1-300x248.jpg)
Нагадаємо: Саф’янівська сільська громада, що в Ізмаїльському районі Одещини, об’єднала усі населені пункти колишнього Ізмаїльського району, крім міста Ізмаїл. Так, до складу входять села Саф’яни, Багате, Броска, Каланчак, Новокаланчак, Кам’янка, Кислиці, Камишівка, Ларжанка, Лощинівка, Матроска, Муравльовка, Озерне, Петроштравневе, Дунайське, Утконосівка та ін.
Велика громада об’єднує понад 45 тисяч населення.
![Саф'янівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/Сафяни-300x214.jpg)