83-річна одеситка передала ЗСУ пральну машинку, 200 грн своєї пенсії та молитви

83-річна одеситка передала Збройним Силам України пральну машинку, 200 грн своєї пенсії та молитви. Про це повідомила голова Доброславської селищної громади Людмила Прокопечко.

«Розповім про надзвичайну людину, одну з тих, завдяки якій я точно знаю – наш народ не перемогти ніколи і нікому.

Катерина Павлівна – одеситка, їй 83 роки. Нещодавно вона прочитала мій пост про те, що хлопцям на передову потрібні пральні машинки і попросила заїхати до неї. Вона передала не тільки машинку, а ще бочку для води, інструменти, мило, закрутки і те, що мене найбільше вразило – роздруковані на кількох аркушиках молитви, щоб не вбили на війні (Катерина Павлівна просила нас роздрукувати багато, щоб вистачило всім). А на прощання ще передала 200 грн зі своєї пенсії, щоб ми “щось купили хлопчикам”. Відмовити їй було просто неможливо.

Я знаю, що ми обов’язково приїдемо до Катерини Павлівни знов. Приїдемо, щоб подякувати і підтримати її. Сім місяців тому при виконанні службових обов’язків загинув її син. Він був пожежним. Це страшне горе дуже підірвало здоров’я жінки, але не зламало її, бо тепер вона живе, щоб допомагати тим, хто, як і її син, виконує свій святий обов’язок- захищає Україну.

Я схиляюся перед силою духу цієї маленької жіночки і молю Бога, щоб дарував їй здоров’я, щоб вона і надалі знаходила розраду в тому, що може бути потрібною іншим людям, і щоб ці люди віддячили їй своєю щирістю і добром», – розповіла Людмила Прокопечко.

Також очільниця громади повідомила, що її команда знову готується до поїздки до лінії фронту.

«Чергове авто вже підготовлене і завтра буде передане одному з батальйонів 28-ої бригади. Крім цього, нам вдалося закрити всі потреби тих бійців, до яких ми їдемо, хоча список був достатньо великим. Традиційно допомагаємо тим підрозділам, які знаходяться на ротації або несуть службу в нашому регіоні. Дякую всім, хто долучається до допомоги нашим захисникам», – доповнила розповідь лідерка громади.

83-річна одеситка передала ЗСУ пральну машинку, 200 грн своєї пенсії та молитви

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *