У Роздільнянській громаді перейменують 20 вулиць

Через масштабну російську агресію проти України Роздільнянська міська рада активно позбавляється радянського минулого, аби розірвати будь-які зв’язки з сусідом, який нищить українську землю.

Про це місцева владо повідомила на своїх сторінках у мережі.

Зокрема зазначається, що “агресія російської федерації проти України актуалізувала необхідність перейменування назв географічних об’єктів, об’єктів топоніміки населених пунктів, що пов’язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР”.

Міська влада завершує процес дерусифікації та пропонує відмовитись від назв об’єктів, які увіковічнюють представників та події країни, що розпочала повномасштабну війну проти України та здійснює геноцид нашого народу. Сучасна Україна має власних героїв, видатних особистостей та визначні події, якими ми можемо пишатися та зробити частиною історії.

Робочою групою підготовлено перелік об’єктів, назви яких пов’язані з державою агресором, історією російської імперії або СРСР, та потребують збору пропозицій від юридичних та фізичних осіб, мешканців громади щодо перейменувань вулиць і провулків.

До перейменування запропоновано:

у місті Роздільна вулиці:

Громова, Карбишева генерала, Жовтнева, Лермонтова, Малиновського, Міліцейська, Московська, Нахімова, Осіпенко Поліни, Пушкінська, Плієва генерала, Толстого, Черняховського;

провулки: Гагарінський, Карбишева генерала, Жовтневий, Комарова, Лермонтова, Мічуріна, Пушкінський, Шпака Романа, Черняховського.

У селі Бурдівка – вулиця Уютна.

У селі Матишівка –  вулиця Белінського.

У селі Володимирівка – вулиця Гагаріна.

У селі Балкове – вулиця Суворова.

У селі Понятівка – вулиці Пушкінська, Шмідта.

У селі Бакалове – вулиці Лермонтова, Пушкінська.

У селі Нові Чобручі – вулиці Пушкіна, Крилова, Толстого Льва.

У селі Старостине – вулиця Лермонтова.

Жителям громади влада пояснила, що після впорядкування назв вулиць і провулків всі документи, які перебувають на руках у власників, є чинними і юридичної сили та не втрачають – зміна поштової адреси не є підставою для того, щоб громадяни переробляли свідоцтво на право власності.

Геть від росії: понад 20 вулиць перейменують у місті на Одещині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *