Молодіжна рада Балтської міської територіальної громади, що у Подільському районі на Одещині, зібралася на перше у 2022 році засідання. Серед учасників – активна молодь сільських і міських навчальних закладів, повідомляє прес-служба громади.
![Петро](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/Петро-300x200.jpg)
![Балта](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/Балта1-300x200.jpg)
«Мрії збуваються! – переконаний Петро Астафійович. – Головне – вірити і рухатися у вірному напрямку!».
Заступник Балтського міського голови Валерій Желіховський ознайомив молодіжну раду з планами на 2022-й рік. Як повідомила начальниця відділу сім’ї, молоді та спорту Наталія Товстуха, після карантинних обмежень місцева влада планує відновити один із улюблених проектів молоді «Один день з міським головою». А ще місцева влада започатковує «Книгу рекордів громади», втілює в життя численні молодіжні ініціативи та проекти, повертається до «Профорієнтації»; бере активну участь у велопробігах.
«І головне – продовжуємо тримати активну громадську позицію, ініціюємо цікаві ідеї, організовуємо заходи та проводимо акції різного спрямування», – зазначила у своєму виступі Наталія Товстуха.
![Балта](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/б2-300x200.jpg)
Під час розмови виникло кілька новий пропозицій: участь нових членів «молодіжки» у вже створеному Літературному клубі, відвідування музею разом зі своїми друзями, вивчення азів фінансової грамотності, залучення однодумців до створення Книги рекордів громади та реалізації інших, цікавих для молоді проектів.
Молодіжна рада налаштована оптимістично і готова до роботи у 2022-му році. Адже, як вважають самі молоді люди, той, хто хоче працювати, – шукає можливості і добирає для своїх планів та ідей однодумців. А той, хто не хоче, – знаходить винних і сотні причин.