Громади Одещини запрошують на навчання з управління відходами

Як повідомила Юлія Молодожен, керівниця регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Одеській області, до участі в проєкті з розробки місцевих планів з управління відходами на умовах конкурсу будуть відібрані 12 громад, населення яких не перевищує 50 тисяч жителів, із Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Участь у навчальному циклі — це можливість для територіальних громад за підтримки досвідченого експерта, працюючи в робочій групі з обміну досвідом з колегами з інших громад, розробити та/або адаптувати Місцевий план управління відходами й вивчити найкращий міжнародний та український досвід у цій сфері. Крім того, до участі заохочуються громади, які у перспективі зможуть розробити спільні проєкти.

Під час навчання представники громад зможуть більше дізнатися про основні зміни законодавчого та нормативно-правового характеру у сфері управління відходами в Україні, кращі міжнародні практики та успішний український досвід, порядок розробки місцевих планів управління відходами в громадах.

“Участь у навчальному циклі є безкоштовною і впроваджуватиметься онлайн. Передбачено проведення 8 логічно пов’язаних навчальних заходів, що поєднують теоретичні та практичні семінари (з 10 березня 2022 року по 2 червня 2022 року). Крім того, у квітні відбудеться віртуальний навчальний візит у громаду, яка має успішний досвід управління відходами. Також експерти U-LEAD впродовж навчального періоду з березня до липня надаватимуть консультативну підтримку представникам громад-учасниць”, – повідомила Юлія Молодожен, керівниця регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Одеській області.

Також U-LEAD надасть фінансову підтримку на реалізацію спільного проєкту щодо управління відходами.

Для участі у відборі необхідно заповнити форму.

До 18.00 9 лютого 2022 року надіслати її на адресу: regops.u-lead@giz.de.

У темі повідомлення потрібно вказати «Управління відходами, назва громади та область»

Нагадаємо, програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами — Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *