Ціни на хліб, кисень для хворих, тероборона: про що йшлося на сесії Одеської облради?

25 січня відбулося пленарне засідання десятої позачергової сесії Одеської обласної ради. Депутати  розглянули 10 питань, що стосуються діяльності обласної ради та її органів, бюджету та фінансів, а також інші питання, віднесені до компетенції обласної ради. Йшлося і про цільові програми, концепції та містобудування.

Так, депутати підтримали внесення змін до Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина». Згідно з цим рішенням, 10 млн грн у рамках програми будуть перенаправлені на часткову компенсацію борошна, що закуповується для виготовлення хліба простої рецептури.

Таке рішення дозволить зупинити зростання цін, вважають в раді. Одна буханка хліба коштуватиме на 2 гривні дешевше.

«Необхідність внесення цих змін є спільною позицією обласної державної адміністрації та обласної ради — задля стабільності в ціновій ситуації на соціально важливі продукти, яким в першу чергу є хліб. Проект рішення було опрацьовано та підтримано профільними комісіями обласної ради», — підкреслив голова Одеської обласної ради Григорій Діденко.

Депутати також внесли зміни до рішення обласної ради від 17 грудня 2021 року «Про обласний бюджет Одеської області на 2022 рік». Серед іншого зміни передбачають виділення коштів на проектування та встановлення кисневих станцій у Одеській обласній клінічній лікарні та Одеському обласному онкологічному диспансері, а також розроблення проектно-кошторисної документації на встановлення кріоциліндрів у цих закладах.

Під час засідання було підтримано два проекти звернень депутатів Одеської обласної ради. Перший стосується приватизації Одеського заводу шампанських вин. Відтак депутати звернуться до Фонду державного майна України і Міністерства культури та інформаційної політики з проханням не допустити будівництво бізнес-центру або житлової нерухомості в охоронній зоні та забезпечити збереження пам’яток архітектури, що розташовані на території заводу.

У другому зверненні мова йде про необхідність посилення боротьби за національні інтереси України.

Також обласна влада готується масштабно відзначити цього року 90-річчя утворення Одеської області та 100-річчя заснування Одеського державного університету внутрішніх справ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *